emoce | peníze | 5 minut | intim |  

NEURORESTART 5 MINUT

21 dní MOZKOVÝ FITNESS

Datum: 1.9.2015 - 24.9.2015
Datum přihlášení: kdykoliv
Přihlásit se může: kdokoliv
Jazyk tématu: Česky
Cena: 1 500 Kč

O tématu

Ptáte se, co přináší trénink mozku? Možná si říkáte, že jej vlastně nepotřebujete… Trénování mozku můžete provádět od narození do 99 let. Mělo by se stát každodenní součástí běžného života. Udržování a posilování šedé kůry mozkové ovlivňuje naši kvalitu života, zlepšuje zdraví, paměť, naši vitalitu a prodlužuje zásadním způsobem produktivní období člověka.

 

Stejně jako lékaři, tak i nejnovější výzkumy dokazují, že mozek je tzv. neuroplastický, tedy je možné s ním v každém okamžiku pracovat a udržovat jej v aktivitě. Výmluvy, že jsme na „to“ již staří, zde neplatí.

 

Posilování mozku v kombinaci s dalšími přístupy radikálně snižuje riziko současných civilizačních chorob.

 

Blok se skládá z 21 dnů s různými tématy. Každá 21 denní část je zakončena živým vysíláním s autorem projektu Jiřím Vokáčem Čmolíkem, který si do svého studia zve zajímavé hosty.

 

Témata:

Cvičíme mozek / Mozkorytmus / Střídání / Asociace / Představivost / Prostorová orientace / Vaše místo / Autogenní trénink / Nácvik dne / Opice / Inovace / Myšlenkové mapy I. / Myšlenkové mapy II. / Hry / Vzdálenosti / Zlozvyk / Klíčová slova / Intuice / Muzika / Výživa / Propojení