emoce | peníze | 5 minut | intim |  

NEURORESTART 5 MINUT

21 dní MEDITAČNÍCH TECHNIK

Datum: 20.10.2015 - 12.11.2015
Datum přihlášení: kdykoliv
Přihlásit se může: kdokoliv
Jazyk tématu: Česky
Cena: 1 500 Kč

O tématu

O meditaci panuje mnoho mýtů, když pomineme názor že „meditace je přeměna libovolné látky na med“, tak mnoho lidí vnímá meditaci jako něco složitého, co se snadno nenaučí, mnozí i něco co souvisí s náboženstvím či ezoterikou… Z pohledu osobního rozvoje patří meditace mezi základní mentální techniky. Meditace je dámou, která v sobě spojuje relaxaci a zaměření pozornosti zároveň. Její kořeny sahají až do prehistorie, kdy naši předci meditovali za zvuků písní a tanců. Proto meditace není skutečně nic výjimečného, používáme ji ve svém běžném životě automaticky, až někdy se nacházíme ve stavu „nevím, že vím“. 

Každý z nás občas medituje

Každý z nás přitom čas od času „medituje“ například populárním „čuměním do blba“, jenže to děláme nevědomě a nedostáváme z meditace všechny benefity, které bychom mohli. Meditace je totiž trénink zaměřené pozornosti a příjem informací a energie. Meditace je přirozená součást našeho života a když ovládneme meditační techniky, náš život se dramaticky zlepší. 

 

Je vědecky dokázáno, že lidé, kteří praktikují meditaci, jsou šťastnější, zdravější a celkově ve svém životě úspěšnější. Proměna není pouze mentální, ale je vidět i na těle. Osvěžující a praktický 21 denní trénink s 21x konkrétními meditačními technikami, obohatí váš 5 minutový rozvoj. Váš život se promění za 21 dní!

 

21 dní Meditačních technik

Průřez technikami vychází ze smyslových meditací, živlové meditace, dechové a dynamické meditace, pohybové meditace, posvátné slabiky. Každý den naleznete jedno 5minutové video s konkrétní meditační technikou, kterou hned uvedete do praxe. Pokud budete techniky aplikovat a provádět, výsledky se dostaví velmi brzy. K tréninku se můžete kdykoliv vracet, zde se vyplatí se řídit heslem: „Opakování matka moudrosti.“

 

1. den: Úvod/deník / 2. den: Oční meditace / 3. den: Audio meditace / 4. den: Vůně / 5. den: Chuťová meditace / 6. den: Hmatová meditace / 7. den: Posvátné slabiky / 8. den: Meditace Ohně / 9. den: Meditace Vody / 10. den: Meditace Země / 11. den: Meditace Vzduchu / 12. den: Dynamický dech / 13. den: Vnitřní tanec / 14. den: Meditace chůzí / 15. den: Meditace ve tmě / 16. den: Orgasmická meditace / 17. den: Meditace Smíchu / 18. den: Meditace s kartami / 19. den: Meditace otevřeného srdce / 20. den: Meditace „Do Blba“ / 21. den: Rozhovor k sobě

Struktura tématu