emoce | peníze | 5 minut | intim |  

NEURORESTART 5 MINUT

21 dní KREATIVITA

21 dní KREATIVITA
Datum: 19.2.2016 - 14.3.2016
Datum přihlášení: kdykoliv
Přihlásit se může: kdokoliv
Jazyk tématu: Česky
Cena: 1 500 Kč

O tématu

Kreativita je spojením slova CREO, tvořit a slova VITA, život.  Kreativita je tvořením vlastního života, vlastního světa. O kreativitě panuje mnoho mýtů, jako například to, že se jedná o talent či genetickou předurčenost, díky těmto pověrám mnoho lidí nevěří ve svoji kreativitu a díky těžkým blokům se do stavu tvoření nedokáže dostat. Ano, přátelé, kreativita je způsob myšlení a stavem, stavem do kterého se dokážeme dostat.

V této sérii Neurorestartu 5minut se podíváme na tvůrčí proces kreativity, na přípravu, inkubaci, iluminaci a ověření. Praktickým způsobem se naučíte takzvané startery, spouštěče kreativního stavu a přeneseme kreativitu jak do každodenního života, tak zejména pro nalézání řešení a objevování nových cest a možností v našem životě. Zvu vás na dobrodružnou cestu k vlastní kreativitě. Pojďme (s)tvořit náš život a náš svět!

 

1. den Kreativita,  2. den: Tvůrčí proces, 3. den: Kvantita, 4. den: Různorodost, 5. den: Fantazie, 6. den: Divergence, 7. den: Iluminace, 8. den: Produktivita, 9. den: Konání, 10. den: Mixuj!, 11. den: Brain Storming, 12. den: Startery, 13. den: Čmárání, 14. den: Dětština, 15. den: Lego, 16. den: Příběh, 17. den: Mimo krabici, 18. den: Zabijáci , 19. den: Múzy, 20. den: Každodenní, 21. den: Sám sebe